Jdi na obsah Jdi na menu
 


ElessarDominator - Frozen Knights

Po pátém ligovém kole se tým nachází na desáté  pozici v lize V.3 V této lize má každý bod cenu zlata a týmu Frozen Knights se je daří i získávat. Jenže pak je hned zase ztratí tam kde by neměl. V jednom zápase jsou brankáři oporami, v dalším selžou.  Pokud neustálí formu, bude mít tým potíže. Tm je přesně na hraně v počtu vstřelených a inkasovaných branek. Záleží na tom jak zvládne další zápas kam se misky vah posunou.


1.kolo
Frozen Knights 5:4 Hockey Club Indians
(2:0, 1:3, 2:1)

První zápas celkem vyrovnaných soupeřů se proměnil v bitvu v závěrečné třetině po té co se Indiánům povedlo srovnat stav skóre zápasu. Domácí zvedli důležitost na normal a hosté na velmi vysokou, přesto byla tato třetina nejvyrovnanější co do síly na ledě, tak co do počtu střel z celého zápasu a štěstí se přiklonilo na stranu rytířů, kteří tak získali první tři body.


2.kolo
New Wes City 2:1 Frozen Knight
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

Ve druhém kole přišlo překvapení, kdy rytíři dokázali schopně narušovat hru silnějšího soupeře. Navíc jej zaskočili a v zápase vedli, ve druhé třetině to soupeř srovnal, ale i přes výrazný tlak nedokázal překonat téměř bezchybného brankáře rytířů. Zápas dospěl až k samostatným nájezdům a v této dovedností soutěži už hráči týmu New Wes City své kvality potvrdili. Tedy jeden z nich. Brankáři byli v tomto zápase hlavními tvůrci konečného výsledku Z celkově šesti nájezdů padl jen jeden gól.


3.kolo
Frozen Knights 6:3 Orlovsti Dablove
(2:1, 1:2, 3:0)

Ve třetím kole bylo Frozen Knights doma a navíc favority. Což dokázali potvrdit, ale až za cenu vysokého nasazení ve třetí třetině, když už soupeře k ničemu vážnému nepustili a sami zápas třemi góly rozhodli. Ve třetí třetině navíc chytal druhý brankář a svůj tým podržel.


4.kolo
Old-Boyz 4:2 Frozen Knights
(1:1, 1:0, 2:1)

Ve čtvrtém kole byli Frozen Knights poprvé bez zisku jediného bodu. Proti silnějšímu soupeři si nevěřili a začali na velmi nízkou. Jenže po první třetině byl stav vyrovnaný a tak to zkusili. Jejich brankář je držel co to šlo, ale převaha a poměr střel byla zdrcující. Na střely 46:16 a prohra o dva góly z tohohle pohledu vypadal více než přátelsky.


5.kolo
Frozen Knights 1:2 Hc Meteoit Břidličná
(0:1, 1:0, 0:1)

To, že favorit občas ztratí body se slabším je fakt. Proto se nikdy nevyplácí vypustit zápas ať už jste favorit, nebo outsider. Favoritem byli tentokrát Frozen Knights a začali s nízkou důležitostí, pak v každé další třetině zvýšili důležitost. Přesto proti slabšímu nezískali ani bod i když jejich převaha na ledě byla s každou minutou zápasu větší a větší. Tentokrát tým zklamali jak brankáři tak útočníci v koncovce a tým přišel o body, které budou chybět.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář